Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Moderni mobil pro mamku k vanocum, jaky?

Ahoj,

chtěl bych k ježíšku koupit mamce nový telefon.

Aktuálně má tlačítkový, byl bych rád, kdyby i nový mohl být tlačítkový, ale obávám se, že to není možné.

Nutně chci aby uměl:
Whatsapp
Duo (google volání)
Přední kamera na volání
Wifi

Existuje tlačítkový mobil, co zvládne Whatsapp a duo a wifi a má hezký display, aby mě neviděla jako kostičkovaného až budem volat :-)

Znáte rodiče, oni na ty nové věci moc nejsou a dát jí dotykáč, aby nebyla nešťastná.

Pokud nepůjde tlačítkový, doporučte nějaký normální dotykáč, já se moc nevyznám.
Nebude na tom hrát hry ani editovat obrázky, prostě jen volání a smsky (a ty dvě apky a wifi).

Je mi jedno kolik bude stát, hlavně aby měla radost. Horní strop tedy 10K, očekávám že ale seženu něco kolem 3k.

Díky

Když jsem měl mobil LG, tak ač vcelku krám, měl přece jen výhodu. Pod displejem bylo kontaktní tlačítko (tedy nikoliv jen dotykový, ale skutečný tlačítko), tím šlo přijmout hovor a zamykacím tlačítkem ho zase ukončit. Takže nebylo třeba šmrdlat po displeji, když mi někdo volal. Dneska už ani ty senzorový tlačítka pod displejem nejsou , jsou namalovaný přímo na displeji.