Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nový mobil Xiaomi okolo 4 litrů

Ahoj,
vybírám mobil pro synátora.
Jelikož máme doma všichni Xiaomi, tak ani nechci jinej, doposud jsme s nima byli (a jsme) všichni mimořádně spokojení.
Nemám nijak speciální požadavky, ale rád bych si nechal poradit s výběrem.
Co základního chci:
- cena kolem 4 litrů, nechci to přehánět
- procesor preferuji Qualcomm
- RAM minimálně 3 GB
- úložiště minimálně 32 GB, ale to budou mít asi všechny
- paměťová karta bude fajn
- velikost bude asi dostatečná u všeho, stejně se dělá všechno minimálně 5,5" a větší. Mladej to bude mít stejně na hry a YouTube.

Nevím, jestli brát Redmi, nebo Mi řadu, netuším, jaký v nich jsou zásadní rozdíly. Taky tam jsou přívlastky jako C, T a podobně, je jich příliš mnoho a netuším, co znamenají.

Díky předem za pomoc a tipy.

Díky, teď jsem to trochu zkoušel filtrovat na CZC a když jsem upřesnil požadavky na cenu, procesor, paměť, tak mi vyjel jen tento jeden kandidát. Devítková řada už vychází dráž a nemyslím, že by v tom byl až tak zásadní rozdíl, abych to vyvážilo vyšší cenu.

4X mám aktuálně taky. Vlastně už pár let. A je to můj první mobil, kterej nemám potřebu měnit. Vždy jsem měnil mobil zhruba po dvou letech, ale 4X má pořád dost paměti a výkonu pro moje potřeby. Tak se chci zeptat, zda tvojí drahé už nevyhovuje, nebo jí chceš jen udělat radost pod větev?

Jo a jeden detail - 4X má ještě pořád senzorový tlačítka pod displejem, nový mobily už to nemají, mají takový ty na displeji, to musíš vyvolat šmrdnutím odspoda nahoru. To byl jeden z důvodů, proč jsem tehdy 4X koupil, ostatní mobily už tohle nenabízely.

Ještě k tomu focení: já mám 5Plus a fotí krásně. Když je teda světlo. Potmě to neudržím (stabilizace ee). Mojí fotí ale líp ten 4X. Jinak pravda, cérky ničí futrálky jak na běžícím páse. Měla by to být kůže (cena by i odpovídala /nějaké tři kila/), snad to chvilku vydrží...