Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr GoPro

Zdravím,

poslední dobou přemýšlím o koupi nějaké akční kamery a díky recenzím na youtube nebo i na netu jsem dospěl k závěru, že jediná kamera která se realně vyplatí je GoPro, tím nechci říct, že jsou ostatní špatné, ale prostě obrazem a stabilizací mi gopro přijde jako nejlepší koupě.

Moje otázka, na alze jsem viděl, že je zrovna ve slevě, GOPRO HERO7 White což je tedy nejnižší třída řady 7, ale chtěl bych vědět zdali není náhodou lepší koupit HERO 6 Black která je zase nejvyšší z řad 6.

Nebráním se i kompletně jiným druhum a i značkám spíš jen mi toto přijde jako nejlepší možný způsob porovnání cena / výkon.

Díky :)

Nedokazu poradit, ale chci se zeptat:

jsem dospěl k závěru, že jediná kamera která se realně vyplatí je GoPro

Proc?

Vybiram taky a premyslim nad:

Rollei ActionCam 8S Plus

nebo drazsi

Rollei ActionCam 9S Plus

Prijde mi to podobne jako GoPro, ale za vyhodnejsi ceny.

Ahoj, koukal jsem se na video kde bylo srovnání dosti kamer a prostě ta stabilizace je u GoPro naprostej zázrak. Strávil jsem u toho strasně moc času poslední týden a vůbec nevím.

Jak říkám, jediné co tak ta stabilizace no.