Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone pomalý download na LTE z AppStore

Dobrý den,

už nevím kam se jinam obrátit.

Mám problém na mém iPhonu XS, kde stahování přes mobilní data (LTE) z AppStore je neskutečně pomalé

V jiných aplikacích je vše v pořádku a při otestování rychlosti LTE přes speedtest.net běží také normálně (tedy na poměr operátora)

odezva: 25ms
download: 30 Mbps (naměřeno v aplikace, ale dle mého to Vodafone řeže u neomezeného tarf. na 10)
upload: 5 Mbps

Jinak můj operátor je Vodafone a nedávno když jsem zkoušel sim v jiném android zařízení to běželo normálně.

Nevíte, kde by mohl být problém ?

Prolezl jsem už internet, kde pár rad je, ale to se týká více WiFi než problémů s mobilními daty.

Děkuji za každou radu.

Ahoj mám stejný problém údajně v aktuálním update je problém s ověřováním aplikace při instalaci proto je to pomalé mají na to vydat záplatu ale kdy to není nikde psáno ale neboj nejsi v tom sám mám Iphone 11pro Max a taky se s tím potýkám ovšem kamarád má ten samý problém ale zase známí co má iphone 8 to nesleduje přijde mi to že je to podle ksichtu a nebo nás sleduje Severní Korea :-D

Jsem z toho uplně nervní, dohnalo mě to k továrnímu nastavení telefonu, ovšem ani to nepomohlo.

Kontaktoval jsem českou Apple podporu, což byla největší chyba dneška, paní mluvila úplné blbosti (podle ní to apple zpomaluje schválně, aby lidi neplácali data), ale dovedlo mě to k tomu vyměnit SIM. Zkusil jsem kolegy O2 a 7MB aplikace, kterou u mě stahuji asi 3 minuty byla za 1s stáhla.

Takže jsem zaklekl na operátora (teda po hodinovém čekání na lince) ten mi řekl, že oni chybu nikde nemají. Dneska vypravím ještě na pobočku a zkusím novou SIM. Pokud ani tohle nepůjde, tak zkusím koupit nějakou jinou od jiného operátora, popřípadě změním tarif k jinému operátorovi.

Nejhoší na tom je to, že na z 90% funguji na datech a jsem vesměs pořád mimo wifi, takže když je něco potřeba, tak si nic nestáhnu.