Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po instalaci ovladače grafiky se nespustí monitor

Dobrý den, potrebuju se zeptat..
Dneska jsem instaloval ovladač grafiky, vše šlo v pohode, ale potom naskočila černá obrazovka a monitor nefunguje.. Zkoušel jsem restart atd ale nic...
PC jede akorát monitor ne..

Intel HD 4000
R5 230
I7 3770s
8gb ram

Prosim potřebuju to vyřešit rychle, protože pc potřebuji k práci.. Děkuji..

A víš určitě, že je to monitorem? Jsi si opravdu jistý, že PC jede? To že se v něm např. roztočí větráky je důkaz jenom toho, že do něj jde proud. Nemusí to nutně znamenat, že opravdu nastartovalo.
Zkus ten počítač na pár minut odpojit od elektriky a zkusit zapnout znovu.