Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po každém zapnutí mě hodí ntb do biosu

Zdravím,
dnes se mi sekl ntb a poté co jsem ho vypl a zapl mě neustále hází do biosu. Když z biosu odejdu, pc se restartuje a hodí mě tam znovu. V kolonce boot priority mám pouze windows boot manager, není možné, že odešel HDD? Předem díky za odpovědi.

Zrejme je načisto sprznený bootmanažér na pevnom disku zásahom "vyššou mocou".

Vypni SecureBoot v Bios.

Prepni sa v Biose z Uefi na Legacy alebo naopak.

Save - Reštart PC

Potom skus rady ohľadom búútovaciích médií nejakým WinPE alebo distrá Linuxu či bútovacie AV postavené na jadre Linux typu Sysrescue z ISO (Eset, Dr.Web live, Kaspersky, Bitdefender, HirensBoot a spol., či bútovačka na fleške typu PartitionWizard)