Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor přestal fungovat - Správce zařízení píše ,,Zařízení nemigrováno"

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, včera jsem si aktualizoval funkce systému Windows na verzi 2004, vše proběhlo bez problémů. Poté jsem na počítači normálně pracoval a fungovaly mi oba dva monitory, dnes jsem počítač zapnul a druhý monitor nefunguje, ve Správci zařízení je u něj napsáno ,,Zařízení nemigrováno". Mohl by mi někdo poradit, co s tím? Děkuji

Děkuji Vám za odpověď, už jsem to vyřešil, stáhl jsem volitelnou aktualizaci Advanced Micro Devices, Inc. - Display - 26.20.15002.61, restartoval jsem to a už to funguje. Kdyby měl někdo stejný problém, tak takto to pomohlo.