Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Usb wifi adaptér se nepřipojí automaticky

Ahoj, řeším problém s wifi usb adaptérem, dříve vše v pohodě ale teď?
Po zapnutí pc nenajede automaticky wifi, po vytažení kabelu z usb a následném zastrčení kabelu wifi běží.
Dříve po zapnutí pc ihned naběhlo pc automaticky samo.
Kde je prosím problém? Děkuji

Tipl bych si, ze jde o zhovadilost, ze po pripojeni se hlasi jako mass storage a po vysunuti zarizeni se zmeni na wifi adapter.

Toto peklo bylo dlazdeno dobrym umyslem bezstarostne instalace driveru pro bfu.