Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aky pouzivaty obraz na TV

Ahojte, aky pouzivate obraz na TV? Ja mam osobne samsung Smart TV - Edge Led 1920x1080 - 32 palcov a pri hrani sa mi paci osobne Dynamicky. Herny rezim sa mi nepaci, lebo znizi kvalitu obrazu.
Diky :)
Pripadne nejake odporucenia

Na hraní je zpravidla lepší používat mód "Gaming", který dezaktivuje rozmazávací, zaostřovací funkce, overdrive, Super-resolution, DFC a dopomáhá ke sníženi lag aby jsi měl co nejlepší odezvu.
Jestli "sa ti paci osobne Dynamicky", tak ho používej, proč se tedy ptat ?

Odpověď : Na hraní používám mod Gaming.
32 palců bych pro PC hraní raději monitor.

Na nastavenie obrazu je dobrý tento web http://www.lagom.nl/lcd-test/
Všetko si nastavuješ ručne v nastavení TV a web slúži len čisto na zobrazenie toho aby si to bez problémov nastavil tak aby ti to dokonale vyhovovalo.
Pozor na vopred zvolený profil. Všimol som si že Samsung ktorý mám ja má niektoré možnosti uzamknuté/skryté čiže najprv si zvoľ predvolený profil od Samsungu ktorý ti najviac sedí a až potom si ho prípadne uprav. Ak máš v menu možnosť zvoliť vlastný profil alebo niečo podobné tak toto čo som napísal nebude nutné dodržať.