Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem využití paměti Ram

Zdravim, mam dotaz. V systemovych informacich ma napsano: Nainstalovana pamet Ram: 6,00 GB (pouzitelna 2,49 GB)
Je to v poradku? nebo jedna z ramek nefunguje? posledni dobou my se mi zacli vypinat hry diky nedostatecne pamiti. diky za rady.

může být původní, jen to majitel lamersky sám přeinstaloval.
krámy packard bell patří do lowcost divize acer, čili ještě horší odpad než acer. nikdo normální si jejich krám dobrovolně nekoupil.
vrať to původnímu majiteli, k čemu křísit shity.

přitom výrobce pb - stejně jako mateřský acer - měl ve své době slušně udělaný web s ovladači. ale když je problém správně přečíst typ ze štítku...