Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemohu spustit správce zařízení

Zdravím, potřebovala bych se dostat správce zařízení, jakmile, bohužel mi vyběhne hláška
" Tato aplikace je z důvodu vaší ochrany blokována" Správce vám zabránil otevření aplikace. Pro další informace získáte od správce
mmc.exe
Zkoušela jsem otevřít pří příkazový řádek, zkontrolovat účet, jestli je správce.

zařízení by mohl vypsat speccy. nebo siw měl kdysi free verzi (menu hw - pci).

ten postup přes gpedit.msc nefunguje?

User Configuration - Administrative Templates - Windows Components - Microsoft Mangement Console - Restricted/Permitted snap-ins: (not config)

po něm spustit: gpupdate /force

edit: Také mi nejde spustit, stejná hláška...
já se radši neptám jestli jsi admoš a jak máš nastavené uac. prostě ten gpedit.msc spusť přes pravý myš "jako admoš".
když budou windows pořád protestovat, máš to nejspíš zavirované.