Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Logo v PotPlayeru

Ahoj, věřím, že PotPlayer používáte. Po poslední aktualizaci se mi po startu programu zobrazuje logo PotPlayera. V nastaveních nejsem schopný najít, kde se to dá změnit (a dá-li se vůbec). Poradí někdo?

Řešení:

Odinstaloval jsem komplet PotPlayer, stáhnul novou instalačku a nainstaloval. Logo zmizelo!
Takže to logo se tam dostalo přes aktualizaci PotPlayera (aktualizováno přes: O programu - Zkontrolovat aktualizace).
Přitom verze programu zůstala stejná.

To nebude ono. To logo, o kterém píšu, se objevuje jednou denně při prvním spuštění PotPlayeru
v pravém dolním rohu přehrávače (je žluté s textem PotPlayer, velikost cca 10 x 10 cm).
Při dalších spuštěních PotPlayeru se tento den už logo nezobrazuje.

Dneska už to nevytrhnu, zítra zkusím stihnout screen (zobrazuje se to cca 10 vteřin).

Teda tohle sem neblokoval nikdy a taky mě to tam nikdy neskákalo až teď poslední dobou,ale jenom na kompu s W10 na druhým kde jedu s W7 se to tam nezobrazuje vůbec.(obě verze mám starý,aktualizace vypnutý, protože mě to dělalo jinej bordel a na tom s W10 se to začlo oběvovat stejně,tak čert ví čím to.)

Mám nainštalovanú poslednú verziu 1.7.21311 na W10 a takéto logo sa mi tam teda v živote neotvorilo, to teda vidím prvý krát ::)
Ja by som to skúsil kompletne odinštalovať, ručne vymazať všetko čo po ňom ostalo a nainštalovať nanovo.

No já mám 1.7.21149 aktualizace vypnutý už od instalace,nebylo to tam ale jak si dělá posr.. W10 aktualizace každou chvilku tak to spustilo nejspíš něco tam a skáče to tam každou chvilku když pustím nové video.Na tom s W7 všechno ok,teď nevm co tam mám za verzi ale taky nejspíš nějaku starší....

No naštěstí mám jako hlavní ten Pc s W7 takže to zas není takovej problém tam to šlape jak má.Spokojenej s ním sem nic lepšího není zkoušel sem snad už všechno,ale je fakt že čím novější verze tím víc ho kurvěj (už si nepamatuju co mě tam haprovalo,ale proto jedu doteď na starých verzích na obou kompech),aby to nedopadlo jako s KmPlayerem kterej s těma reklamama a "vylepšováním" dokurvili že už je o ničem dneska.

No že to tam někomu skáče a někomu neje divný,nicméně to vidím že to je kvůli těm W10 a jejich aktualizacím,když u Potplayeru je mám vyplí a pár měsíců zpět to nedělalo.

Takže to logo se tam dostalo přes aktualizaci PotPlayera

Tak to nechápu jak se to tam dostalo mě bo aktualizace mám vyplí a pořád starou verzi.Jediný co se aktualizuje jsou ty pojebaný W10....Stáhnu tu starou verzi a nainstaluju znova to sem zvědavej.

Ps: dal sem tu nejnovější verzi 32bit teď a skáče to tam pořád.

with the latest version of potplayer i get a potplayer popup logo in the bottom right hand of my screen, which (from what i can gather) has been used for ads in some versions of potplayer, - i haven't gotten any ads so far, just the popup logo (ad placeholder?)... so i ended up uninstalling it (the latest version) and installed an older version without "_ads.exe" in the file name and so far i haven't seen the popup happen again....

In the C:\Program Files\DAUM\PotPlayer\Logos folder you'll find a potplayer.png file which is the logo. Delete it, problem solved. Why you can't edit this out in the preferences however is annoying.

zdroj

Edit: Uz jste zakazali ten PotPlayer ve firewallu? Kazdopadne byste meli, s reklamama to zacalo byt znacne neduveryhodne.

Vsak to tam na tom foru pisou. Nejprve dali adware do instalacky (volitelne) a potom zacali zobrazovat i reklamy. Ty vsak nefunguji celosvetove, ale jen v nekterych castech sveta, zbytku se zobrazuje pouze to jejich logo.
Mne, kdyz jsem to povolil ve firewallu, tak se zobrazilo jen prazdne bile okenko. Standardne to mam ve firewallu zakazane a nezobrazuje se nic. Jak jiz jsem psal, nemam uplne nejnovejsi verzi a aktualizovat to nehodlam, dokud to bude fungovat.

No jenže nechápu jak se to dostalo ke mě když sem měl ještě starší verzi než ty a aktualizace vyplí od instalačky,navíc mě to udělalo jenom pod W10.Nicméně co sem vyšťoural jinde na netu zatím funguje a nic tam už neskáče u nejnovější verze.Tady se v tom firewallu ve W10 vůbec neorientuju sem zvyklej na ty W7...

To odinstaluju a stáhnu to znova,mám hafo souborů a nastavovat to u každýho druhýho to dlabu,to nastavím rovnou při instalačce jestli to tam někde bude.

Ps: takže mini nebo normál,skáče to tam pořád,ani zákaz ve firewallu nezabral,stáhnul sem nakonec verzi 1.6 zakázal aktualizace tak uvidíme co bude.......