Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Karta na internet do express card slotu...

Teď v zimě jedeme se školou na hory do Rakouska a já si tam beru notebook a potřebuji být pořád ve spojení se světem... Proto hledám co nejlevnější kartičku do express card slotu, kterou bych jen připojil (nainstaloval) a pak už z pohodlí horské chaty surfoval po netu... Kartička může být i bazarová (na rychlosti mi moc nezáleží, ale čím víc, tím líp...)
Děkuji...

//EDIT: A aby instalace karty a nastavení připojení k netu bylo nenáročné... :-)

Jezdím občas na služební cesty tak na týden. Používám EDGE různě po Evropě vcelku bez problémů (i když v rakouských horách jsem to nezkoušel). Ale jen na stahování pošty, pár odeslaných mailů a občas stažení 2-3MB souboru. Účet mi obvykle vyskočí o pár tisícovek.