Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je možný takový PC upgrade ?

Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte zda je-li možný upgrade PC, chtěl jsem si zakoupit tuto grafickou kartu, ale nevím jestli půjde dat na tuto základovou desku, stará mi odešla. Deska hewlett-packard 2b35. Grafika je GIGABYTE GeForce GTX 1650 D6 WINDFORCE OC 4G
Děkuji za pomoc. 🙂

Nemůžeš dát k dispozici fotky současného zdroje (nejlépe typový štítek a připojení konektorů k základní desce).
Podle toho co jsi napsal v původním dotazu máš zřejmě nějaký "značkový" počítač od HP a tyto značkové krámy (nejen od HP) bývají často velmi nestandardní a spoustu komponent nelze nahradit běžnými.

MAX. POWER 180W, to je teda opravdu bída, ale pozitivní je, že podle obrázků vyhledaných dle typového označení "DPS-180AB-15 A" má standardní konektory (24PIN+4PIN+SATA) a nahrazení nějakým běžným zdrojem bude zřejmě možné.