Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky NTB vybrat?

Dobrý den,
poprosím o doporučení nového NTB s tím... že nejdůležitější požadavek je konektor pro nabíjení na pravé straně... :-) To mají MSI, který mám i nyní... ale začal se mi samovolně sklápět monitor... nedrží v nastavené poloze a mně už z toho začíná hrabat... (u MSI jsou ale prý problémy s případným servisem)... Hry nehraju... ale raději bych něco lepšího... monitor 15,6... pamět 16 GB, SSD, cena 25 - 35 tis...
Moc děkuji za doporučení

nelozit do biosu.
na druhou stranu hp ho má sympatický textový, ty uefi grafické výblitky co dělají ostatní výrobci fak nedávám.
takže věc vkusu.

jak jsem psal, v práci používáme jenom hp. poruchovost neznám, v oddělení určitě nejméně jednomu za ty roky odešel, což řeší záruka. ale není to 100% vadných krámů.
snesu značky asus, lenovo, a kdybych na to měl tak dell. samozřejmě záleží na hw - tys napsal že 16gb a nehraješ hry. krámy s ram a integrovanou grafikou si můžeš vyfiltrovat v prázdných eshopech.
existují ještě neherní grafiky řady mx300, třeba chceš připojit jeden nebo několik qhd monitorů.

nemá cenu cokoliv psát, když na trhu 2 měsíce nic není a co se objeví je do hodiny rezervované.
nikdo slušný ti nedoporučí předražené krámy co zbývají a nikdo je nechce: buď nestojí za nic (staré 2jádrové procesory, mechanické hdd), nebo předražené mininotebooky, nebo topné "herní" notebooky se starou grafikou gtx1650.

konektor pro nabíjení na pravé straně

hp elitebook taky.