Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s odezvou

Zdravím, mám dlouhodobě problém s pingem. Řekněme že zapnu hru a po nějakých 5ti minutách hraní se mi zvýší ping na 100-140ms. Po asi pul minutě se to zase uklidní a jede to úplně vpohodě. Hraju dalších cca 5 minut někdy 10 a ping opět stoupá. Poskytovatele našeho internetu jsem kontaktoval a klasicky mi poradil velký hovn*. Zkoušel jsem to ještě na jednom počítači a výsledek úplně stejný. Připnu sem ještě foto z konzole. Kdyby někdo věděl co s tím, tak budu rád za cokoliv.

strašné. ale poskytovatel a hlavně způsob připojení je tajný, tak co s tím.
tipuju nějaký ten spyware v pc, včetně windows10, možná i nějaký potuněný antivir k ničemu.
edit: ještě předpokládám, že nikdo nikdy nespustil žádný stupidní cleaner. a taky normální instalaci ovladačů, bez pochybné automatické aktualizace.

a za domácí úkol 100x opiš: "fotit screeny z pc není normální"
alt+prnscr to umí sejmout do schránky, ačkoliv to už 20 let všem dětem na středních školách zatajují.