Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Nefungujici dvojtečka

Nazdar lidi , vcera jsem rozpojoval pocitac kvuli malovani dnes ho daval dohromady a z niceho nic mi nefunguje na klavesnici pravy shift + tecka = dvojtecka nejde napsat .. nechapu to shift nomralne funguje tecka taky ale kdyz to spojim tak nic.. levy shift + tecka fugnuje ale tim se mi nehcec psat. nevite nekdo co stim ? nikdy jsem se s timhle poblemem nesetkal prijde mi to jak kdyby si ze me nekdo delal srandu , diky za pomoc

Banalita , jak jsem předpokladal , pri pohledu na klavesnici jsem si povšiml nepatrenho zaseknuteho tlacitak f7 xD odblokoval jsem ho a : fugnuje jak má . zajimavé že zaseknutá f7 zabrani napsani : , co treba udela f8 ? :D