Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zlyhanie formatovania externeho hardisku

Dobry den, formatoval som starsi hardisk 250GB 3,5" a zrovna vtedy vypadla elektrina na nasej ulici. Teraz hardisk ked ho pripojim sice pocut, ze funguje, ale nenajde mi. Ako ho mozem inicializovat aby som ho mohol znovu sformatovat?

Ked dam prave tlacitko priamo na tom disk2 tak mam na vyber Konvertovat na dynamicky disk, Konvertovat na disk MBR, vlastnosti alebo pomocnik. Ked dam prave tlacitko na 232GB navyhradene tak tam mam Novy jednoduchy zvazok, vlastnosti alebo pomocnik.

Po inicializovani mam len tieto moznosti: Ked dam prave tlacitko priamo na tom disk2 tak mam na vyber Konvertovat na dynamicky disk, Konvertovat na disk MBR, vlastnosti alebo pomocnik. Ked dam prave tlacitko na 232GB navyhradene tak tam mam Novy jednoduchy zvazok, vlastnosti alebo pomocnik.