Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno youtube ,přihlášení,

Zdravím,
nerozumím reakci youtube s přihlášením...
Jsem přihlášený a když kliknu na webu na ikonu -youtube, tak mě to automaticky odhlásí,a to samý se stane když třeba kliknu na svém profilu youtube na ,,historie,, ...,navíc mi nejde i když jsem ,přihlášen, vkládat komentáře ve videích...
Nechápu proč to takhle blbne???:-(

Vážně jsi zkoušel nouzový režim bez doplňků? Nedal jsi jen restart?

Nemáš tam nastaven nějaký příliš vysoký stupeň zabezpečení?

Můžeš ještě zkusit úplnou obnovu FF a pak ho zhasnout a vymazat profil ( klávesa Win + R, firefox.exe -P, vymazat profil a vytvořit nový ).

Tohle mi vždycky pomůže, když se mi FF jakkoliv rozdrbe.