Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eset - Program Main GUI neodpovídá

Dobrý den, při spouštění kontroly v ESETu vyskočí tabulka Program Main GUI neodpovídá. Po zavření tabulky asi po 12sec. naskočí ESET kontrola. Dříve to bylo okamžitě. Neví někdo, co s tím? Dík.

Změna hloupého předmětu, původně: GUI (host)
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Odinstalovat Eset nejlépe v Revo Uninstaller a při odinstalaci zakliknout dočasná odinstslace a nainstalovat znovu,ale napřed si stáhni instalační Eset live instalaci páč musí být vždy aktuální verze jinak ti to napíše,že to nejde instalovat.

Změna hloupého předmětu, původně: GUI

se obávám, že jedinou použitelnou radou pro takového uživatele je tajný druh esetu odinstalovat a už na to nesahat.

možná je to netbook s 1gb ram a tam toho zákonitě selhává více. ale neschopný nadpis, neschopný popis, to je k ničemu.

tajemství pro tazatele: tento sw je placený a má svůj support. tam jistě budou vědět co ten jejich krám dělá a kde si ukládá log.
a pokud je to měsíční zkušební verze, bez ptaní navždy vykopat ven.