Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herný notebook recenzia

Chcel by som sa opýtať čo poviete na tento notebook? Využíval by som ho približne 50/50 hry, praca. Čo sa týka hier hlavne League of legends sem tam by som si zahral aj nejaké náročnejšie ako GTA .... Ale hlavne by som chcel od vás vedieť čo poviete na tu grafickú kartu? Myslíte že to je veľmi limitujúce? Aký veľký rozdiel tam je oproti 4gb nvidii.
Ide o HP Pavilion Gaming 16-a0000nc

Ďakujem

to je bazar? herní lowend, zastaralý krám, mobilní verze ještě mírně osekaná pro menší spotřebu. nebo ležák, který už nikdo nechce.
možná ti na herní poradně řeknou k čemu se to hodí, nebo snad na notebookcheck bude skóre pro nějaké zbytečné hry.