Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inštalácia Windows 10

Dobrý večer, skladal som si pc a snažím sa nainštalovať Windows cez usb, mám tam ISO, v uefi nastavené aby najprv bootovalo z usb, ale jediné čo mi po zapnutí ukáže je logo základnej dosky a inštalácia Windows nenabehne. Ďakujem za všetky rady a nápady.

Skus Rufus, ten ťa navedie na výrobu správneho formátu, GPT pre Uefi a alokačnej tabuľky NTFS na inštalačnej USB fleške z ISO W10 Rufus má SVK lokalizáciu jazyka, je zrozumiteľný.

Musíš nastaviť v BIOS poradie v I. rade z USB portu alebo po Bios mačkať nejakú kláves F (11) podľa výrobcu ZD, aby ti naskočil na monitore výber bútovania z externého média.