Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpadky internetu

Chtěl bych Vás požádat o pomoc.
Poslední měsíce mám problémy s výpadky internetu. Například 2x během hodiny na 1-4s.
Zjistil jsem, že se to děje pouze na mém PC. Router máme TP-Link archer C6.
Ovladač na LAN jsem zkusil přeinstalovat na nejaktuálnější ze stránek výrobce a nepomohlo.
Nějaké rady v čem by to mohlo být?

A co poskytovatel? U mě to způsoboval, a asi i teď občas způsobuje přímo UPC. Kdysi jsem to řešil, tak aktivovali nějaké extra sledování mé přípojky a po cca 10 dnech mi potvrdili, že opravdu dochází k výpadkům. Pak se to nějak řešil, na nějakou dobu to bylo dobré, ale teď mám zase pocit, že to občas na pár sekund vypadne.

Jasne, že pri 1-4s výpadku video na YT bude pokračovať - pokiaľ si si nevšimol - videa na YT sa naťahujú postupne a stiahnutý kus sa uloží do bufferu - a to práve stačí na to, aby sa prehralo i počas krátkeho výpadku pripojenia. Ale pokiaľ by sa to stalo pri online hre - tak vypadne pripojenie = hra sa zastaví (nemá údaje od servera), často tým spadne i pripojenie k hernému serveru.

Myslíš, že všichni hrají online hry? Prozradím Ti tajemství - většina opravdu dospělých již online hry nehraje, nebo je hraje velice zřídka, takže často nemá šanci zjistit, jestli je krátká prodleva při načítání stránky problém na straně webu, providera nebo jejích techniky.