Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymena cpu

Zdrávím mam desku Gigabyte GA-A320M-S2H a v desce mam cpu ryzen 3 1200. Budu si to měnit na ryzen 5 2600 tak chci se zeptat jestli to půjde do té desky a popřípadně jestli budu muset aktualizovat bios ? Verzi biosu mam f43. Budu rád za každou slušnou odpověd díky

Když se normálně zeptáš, dá se normálně odpovědět. :-) I když s tou podporou CPU tě to mohlo napadnout, podívat se na stránky výrobce.

Update biosu můžeš udělat i po výměně CPU, vzhledem k tomu, že se současnou verzí biosu by měl nový procesor naběhnout.