Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC seká

Dobrý deň, mám PC :
Dell Optiplex 9020
Procesor:Intel Core i7 4770 (8M Cache, 3.40 GHz up to 3.90 GHz)
Operačná pamäť: 8GB DDR3
Pevný disk: WDC WD5000AAKX-75U6AA0
Operačný systém Windows 10 Home
Grafická karta Intel HD Graphics 4600
problém s PC mám, že mi hocikedy sekne PC na cca 5 min. a to aj pri bežnej práci na PC alebo prehliadaní internetu,. Skúšal som preinštalovávanie WIN 10, no robilo to aj v čistom nainštalovanom systéme WN bez update a iného SW. Skúšal som tiež testovať HDD cez Tune no chybu nenašlo. Viete poradiť kde by mohla byť chyba. ?

tipuju to na nefunkční instalaci ovladačů domácím instalatérem. byl bys asi tisící první.

pokud chceš hledat chyby v prohlížeči událostí a ne pouze sledovat jejich počet, bývá ta cesta v menu:
eventvwr.msc - vlevo protokoly windows - systém (někdy aplikace): a podle času tvých hryznutí si dohledej, co tam byla za chyba.