Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstal Windowsu XP Profesional

Ahoj vsem. Mam doma problem. KAmaradovi se vysral notebook (ACER Extensa 5210) a jdou mu zpustit okna jen v nouzovim rezimu, beznym zpusobem to proste nema sanci, asi uz je to nakopane od trojanu a tak. Chtel jsem je tedy preinstalovat, ale po vlozeni CDcka a vybrani nabidky Nainstalovat (zkousel jsem i opravit) mi to napise: V pocitaci nebyly nalezene zadne pevne diky.
Nevite co je spatne? Moc diky za radu...

Když to naběhne do toho nouzového režimu, tak ten počítač pročisti (superantispyware, spybot s&d, ad aware...), Když to nepomůže, tak v tom nouzovém režimu vlož instalační CD Windows XP a zvol inovaci systému.

Při normální instalaci ti to pevné disky nenajde, protože v tom notebooku máš SATA disk, ke kterému zřejmě nemáš integrované ovladače SATA řadiče na instalačním CD.