Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno windows xp

Dobrý den, mám takový problém předevčírem jsem si přeinstaloval windows a zapomněl jsem vytvořit oddíl i na druhém disku abych ho mohl naformátovat tak jsem to udělal včera dodatečně jenže omylem se mi tam začal instalovat znovu windows tak jsem to přerušil a od té doby se mi normálně nespustí windows jedině přes F8 i když jsem ten oddíl celý odstranil tak si počítač pořád myslí, že tam furt je. nevíte co s tím? díky moc

Příště si ten oddíl udělej přímo ve Windows ;-) - to je totiž správný a doporučený postup. Vytváření oddílů v instalátoru je jen velmi omezené a složí primárně k vytvoření jednoho oddílu pro instalaci, vše ostatní již lze udělat daleko lépe a komfortněji z Windows...