Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade sestavy rada

Ahoj, mám už trochu starší sestavu a plánuji menší upgrade, komopnenty jsou následující:
Grafika:
GIGABYTE GV-N950WF2OC-2GD, 2GB
MB:
MSI B85-G41 PC Mate - Intel B85
Procesor:
Intel Core i5-4460 3.2 GHz
Case:
Zalman Z1
RAM:
2x HyperX Fury Blue 8GB DDR3 1600
Zdroj:
EVGA 450W

1ks RAM paměti a zdroj jsou staré 2 roky, ostatní komponenty kolem 4-5 let.
Otázka zní, které komponenty upgradovat, aby to mělo smysl, či jestli to vůbec smysl má, a hlavně jestli se vůbec dá např změnit grafická karta s touto MB, a nebo rovnou začít šetřit na celý nový pc.
Budget je kolem 10k. Grafická karta je asi největší kámen úrazu, ale v počítačích se moc nevyznám, takže uvítám jakoukoliv radu. Primární využití PC je na hraní a streamování LoL a občas Apex Legends/CSGO.
Děkuji všem předem :)

Samozřejmě, za těch 10k by se dala pořídit grafika+SSD s tím, že by sis je pak přendal do nové sestavy. Ale přijde mi to jako zbytečný mezikrok a riziko komplikací. Lepší by bylo vydržet s tím co máš, došetřit nějakou tu korunu a po novém roce udělat komplet upgrade.