Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spawnutí kláves

Zdravim potreboval bych pomoci. Nejak se mi podarilo swapnout klavesy a nevim jak. Klavesnici mam normalne ceskou ale kdyz kliknu na ě, tak to napise ž, š = ý, č = á, ř = í, ž = ě, ý = š, á = č, í = ř. To jsou veskere klavesy ktere se zmenily. Pardon ze pisi bez hacku, ale absolutne nemam zajem psat timto zpusobem. Nejake napady jak to fixnout?

radic v klavesnici zustal ok.
keyloggery (rootkity) nekompatibilni s cestinou se projevovaly ignorovanim carek/hacku, ale to je jiny pripad.
posunuti casti znaku vedle sebe je vadne vycitani z matice, podle me hw vada.
muzes nabootovat live cd (linux, instalacka win, live cd) - jestli to dela taky. podle toho pak shanet novou klavesnici.