Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta - propojení SLI od různých výrobců

Zdravím. Mám otázku ohledně stavby PC jestli můžu mít příklad jednu rtx2060 od msi a druhou rtx2060 od gigabyte. Půjde to propojit sli a bude s tím nějaký problém?

Změna nicneříkajícího předmětu, původně: Grafická karta (host)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Obecne by problem při použití dvou rozdílných značek pro NVlink problém být neměl.
Ale je lepší, použít dve GPU s nejbližšími parametry. Jestli nemáš alespon lepší základ s OS Windows, hacks, do kombinace 2x RTX 2060 bych se nespoustěl.
(Single GPU je zpravidla lepší volba)

Moc děkuju. To rtx 2060 jsem dával jen příklad já totiž radši 1660 6gb ale mají podobné parametry tak mě to napadlo. A jestli mohu požádat o nějaký lepší procesor než ryzen 5 3600? Do Intelu už bych nešel a proto něco od ryzen.