Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bit torrent zakázaný internet

Ahoj všem a předem děkuji za užitečné rady
S těžkým svědomím přiznávám že stahuji přes torrenty jako klienta používám q torrent. stahuj přes něj pořád a vždy bez problémů... dodavatel internetu je nej cz který mi včera poslal hlášku že porušuji autorská práva a na chvíli mi odstavil internet...
Technik od nej.cz který mi internet znovu nahazoval mi řekl že je to způsobené qbitorrentem. Ale naznačil mi že jde nějak nastavit aby na mě příště nepřišli a k odsavce internetu nedošlo
Jak mám program teda nastavit nebo mám použít jiný klient Na jaké nastavení se zaměřit???

Ještě jednou děkuji za rady

Je zvláštní, že tě poskytovatel šmíruje a kecá do toho, co můžeš nebo nemůžeš stahovat. :-? Máš něco takového ve smluvních podmínkách? Jiná věc by byla nadměrné zatěžování sítě (viz. FUP).

Používání torrentů není nelegální.