Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč nejdou přehrát 4K videa na notebooku Lenovo Ideapad 320?

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit jestli mi nemůžete poradit proč mi nejdou přehrát 4K videa (2160p), ještě spustím HD (1440p).
Můj NTB Lenovo Ideapad 320 2jádrový procesor Intel® Core™ i5–7200U (2.5 GHz, TB 3.1 GHz) | 8 GB RAM DDR4 | 15.6" Full HD displej (1920×1080 bodů) | grafika NVIDIA GeForce GT 920M 2GB

Po případně by jste mi mohli doporučit lepší stroj, nebo abych si mohl dokoupit lepší grafiku atd . Děkuji

Změna předmětu, původně: 4K videa (host)

Co jsi tím chtěl říct? Jestli si ty videa stahuješ nebo rovnou přehráváš, je už trochu jedno. V obou případech musí doputovat do tvého notebooku. Teda jeden rozdíl tam je - pokud je tvoje internetové připojení příliš pomalé, než aby zvládlo datový tok videa, tak u stahování se zase tak nic hrozného neděje. Jenom se to bude stahovat delší dobu, než jakou trvá to video. Ale u přímého přehrávání se to bude projevovat zasekáváním.