Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drahý pc se seká.

Jasně je 2 roky starý ale to snad neni nic strašneho aby se to seklo u hraní tetrisu. Počitač nejdřiv jen hučel ale po 3 měsicích se začal navic sekat. Může to být špatným chlazením?

Ano, může, pokud je zaneřáděný prachem. Opatrně vysát prach ze všech chladičů a ventilátorů a zase to pojede. Tohle absolvuji každé 2-3 měsíce a vždy mě k tomu donutí řev ventilátorů, zpomalení a občasné samovolné vypnutí PC. Po "vysávání" je pak zas na pár měsíců klid - ticho a PC normálně funguje.