Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet do 300€

Caute, chcem pre frajerku tablet, potrebovat ho bude najma na ucenie pripadne sledovanie youtube a prezentaci powerpointovych. Takze ide mi hlavne o vydrz, rychlonabijatelny, dobry zvuk a obraz. Cenovka 200-300€ dakujem

Nereálne požiadavky!
A) Výdrž. Pokiaľ bude robiť prezentácie - výdrž pôjde dole.
B) Rýchlonabíjateľný - to sú len telefóny, o rýchlonabíjateľných tabletoch som zatiaľ nepočul/nečítal.
C) Obraz - dobrý :-? na nejakom 10"? A na 7-8" - to je ako keby ukazovala fotoalbum. Málo tabletov má videovýstup, vačšinou majú HDMI vstup. A zvuk? ::) Aký zvuk bude mať plastová tablička s pidi repráčikmi?
D) Cena - za tých 300€ už kúpi NB, ktorý by spĺňal aspoň 80% požiadaviek.