Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB HP 840 G2 - Touchpad

Zdravím,
mám NTB HP 840 G2 Win10 x64 2004 a občas se stane to, že se samo od sebe zapnou některé ikony, popř. si NTB dělá co chce(otevírají se okna, aplikace, lišty, apod.)

Většinu dne jde vše v pohodě, ale třeba 3 minuty za den, se chová divně. Po restartu se vše chová normálně.NTB se jsem už jednou kvůli tomuto problému přeinstalovával, ale problém se nevyřešil.
Ovladače mám ze stránek HP. Když si NTB dělá co chce, tak se v miniatuře touchpadu na pravé dolní straně ukazují stisky touchpadu, ale ruku na něm nemám.

NTB již není v záruce a nevím, zda ho zaslat na opravu s touchpadem. Pokud mi doporučíte někoho, kdo se specializuje na HP a bude vědět co a jak, popř. se setkal s tímto problémem.

Díky

Přeinstralací myslím, čístou instalací Windows + instalace Ovladačů od HP. Tento NTB jsem zakoupil na bazoši od firmy. Záruka byla do září. Při koupy byl NTB přeinstalovaný od IT oddělení firmy. Minulý týden jsem udělal čistou instalaci já s doměním, že ten kdo předemnou NTB instaloval, nechal ovladače instalovat z Win update a na HP ovladače se vy.... Problém nastal někdy v rozmezí října - listopadu. Ale jelikož NTB není můj, tak to mohlo nastat už někdy v červenci...
NTB slouží převážně na internet, občas nějaký film apod. Nainstalovány byly klasické aplikace.
Autoclicker tam určitě nebude.

Do servisu to vubec neposilej, diagnostika stoji 500kc, vymena komponentu 1000kc plus cena nahradniho dilu. Celkove se teda muzes dostat na 4000 az 5000kc
Naleznul jsem nahradni dily, je to jeden z techto tri

The TouchPad spare part kit includes the TouchPad cable.
For use only on HP EliteBook 840 G2 Notebook PC and HP EliteBook 740 G2 Notebook PC
computer models equipped with an NFC module v.1.7 (includes NFC module cable and antenna)
For use only on HP EliteBook 840 G2 Notebook PC and HP EliteBook 740 G2 Notebook PC
computer models equipped with an NFC module (includes NFC module cable)
For use only on HP EliteBook 840 G2 Notebook PC and HP EliteBook 740 G2 Notebook PC
computer models not equipped with an NFC module

https://www.amazon.com/HP-799301-001-TouchPad-module-connector/dp/B01F3BJO1Q
https://icecat.biz/cz/p/hp/797437-001/notebook+spare+parts-5712505477663-797437-001-29209811.html
http://notebookparts.com/genuine-hp-elitebook-840-g2-touchpad-palmrest-797437-001-804336-001/
Objednej si ho a vymeni ti ho kamarad IT-ak

Tohle vypada na HW problem. Cisty reinstall jsi uz ostatne udelal.
Moje rada : odpoj touchpad a pak 2dni pouzivej usb mys.
Zmizel problem ? Pak je to na 90% touchpad, na 5% mb, na 5% jina soucastka.
Vymenis touchpad a problem nezmizel ?
Na 80% je to mb, na 20% jina soucastka.