Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z dvd-rw mi nejde do pc zkopírovat soubor vro

Z dvd-rw mi nejde do pc zkopírovat soubor vro , myslím že jde o kodeky které jsem přeinstalovávala a nebo o poškozené dvd-rw ,nevím před pár dny to šlo v pohodě,zkoušela jsem i dva programy přes které bych VRO zkopírovala do pc a vždy se mi to v půlce sekne ,ted zkouším 3 a uvidím ,ale budu ráda za odpověďi PŘEDEM DÍKY

Narazil jsem na totéž, DVD z přístroje Sony. Jedná se zřejmě o neukončené DVD (finalizace, jak píší v návodu u Sony). V PC mám vypalovačku LG a k ní DVD přehrávač PowerDVD. Tahle kombinace mi to načetla a ještě se snaží dopálit na DVD uzavření. Snad takto. Teď zkoumám, co s tím dál. Ale film si už pustím.

Zkus Elprime Media Recovery free, před asi půl rokem
byla k dostání zaregistrovaná jejich starší verze.
Když nenajdeš řešení v podobě free softu a nepomůže ti Elprime Trial,
tak se ozvi na mail, není nic zaručeno.
Vyzkoušel bych Google.