Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levný Notebook pro domácí použití

Dobrý den, potřebuji koupit nový notebook. Notebook bych využíval na běžné užívání, např. MS Office, Skype, MS Teams apod, takže nějaký extra výkon nepotřebuji. Mohli byste mi nějaký notebook doporučit? Díky.

Aha, nenapadlo mě že nebudou skoro žádné zásoby. No nic, radši to ještě vydržím na mém 6 let starém ntb, který jsem kupoval v roce 2014 za 7.5 tisíc z alzy a počkám si. Jinak jsem viděl nějaký Umax Visionbook ale nevím nevím. Raději počkám.

umax byly vždycky podvodné mrdky, často s atomem místo procesoru. nový notebuk za 7.5t nakupuje jen neznalá lama, hodně slušně řečeno.
"umax, 7.5, alza" - pro tebe nebude ani nová nabídka normálních notebuků, ty se orientuješ jen na šmejdy.
lepší volbou je prolézt si nabídku repasovaných notebooků, vynechat odpad s atomem, často mají emmc pididisk 32-64gb. např: levnapc.cz, gigacomputer.cz, pocitarna.cz, ...

edit:
podle toho použití a nesmyslného výběru prvního notebooku budeš spíš v důchodu, nevadí ti pomalý shit co máš a nejsem si ani jistý, že potřebuješ přenosný notebook.
co tak zvážit velký 24" monitor, může být klidně repas, a za něj schovat nějaký rozměrový pidikrám? a můžeš to mít hned, nemusíš na nic čekat.
příklady: https://www.gigacomputer.cz/zbozi/1186629-dell-optiplex-7010-usff.html
https://www.gigacomputer.cz/zbozi/1196898-lenovo-thinkcentre-m92p-3237-usff.html