Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má smysl upgrade GTX 1060 na GTX 1070?

Ahoj mám možnost prodat svou Gtx 1060 Gainward GS 6gb a koupit Gtx 1070,vyplatí se mi to? Moje pc sestava : i5 4690 No K, 16gb ram ddr3 1600mhz,gtx 1060 6gb,seasonic 620W,1tb hd+240ssd. Bojím se zda nebude velký bottleneck u procesoru a gtx 1070 Děkuji za odpověď.

Změna předmětu, původně: Má smysl upgrade? (host)

Jak tu pise predrecnik, zalezi kolik te to bude stat.

Jinak mam E3-1231v3, coz je Haswell 4/8 a teda jen o malo lepsi procesor nez tvuj. U starsich her vyuzivajicich 4 jadra je vykon obou procesoru stejny a s mou GTX 1070 si sedi uplne optimalne. Tudiz bych rekl, ze to u tebe bude stejne, bottleneck se konat nebude.

Vykonejsi grafika ale uz moc smysl nedava, to uz je pak zrale na vetsi upgrade.

No tuhle gtx 1060 mohu prodat za 4000 a za 5500 koupit gtx 1070 od msi Gaming X což si myslím že by bylo stejně dobré chlazení jako u té 1060,novější řadu už nechci to bych musel zase dělat celkový upgrade, myslel jsem právě jen takhle aspoň vylepšit grafiku, ted ale zůstává otázka jestli mi to za těch 1500kc navíc vubec stojí co se týče cena/výkon??? :/

No prave. Protoze stejne u novych her uz mas jedno, jestli GTX1060 nebo GTX1070, stejne to bude mit malo FPS. Mozna nejaka starsi hra, kdyz budes chtit hrat, tak budes moct zvysit detaily. Neporadim ti v tom, je proste sporny, jestli tech 1500 neodlozit a k nim dal nezacit setrit na vetsi upgrade, ktery bude tak jako tak jednou potreba.