Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Shotcut, vyvedení souboru

Zdravím,
může mi někdo dát přesné nastavení v Shotcutu na vyvedení souboru, ale takové, které by mi Ulož.to převedlo a bylo to ke koukání v Ulož.to, bez hlášky, že to po mě chce kredit. Léta dávám na Ulož.to svá videa a bylo to v pohodě. Je to asi týden co se někde asi něco pokazilo a problém je na světě. Technická podpora Ulož.to nedokáže říct kde je chyba. Videa jsem dělal v Shotcutu už dříve a moc jsem neřešil, v čem vyvedu soubor....makal i na Ulož.to bez problémů. Už si nevím rady a vyzkoušel jsem všechny možný kodeky a nastevení a nic. Jestli někdo upravujete videjka v Shotcutu a dáváte si je na Ulož.to a běhá vám to dobře, prosím ozvěte se....beru všechny rady.

Předem díky za odpovědi.

Vzpomínám, ale že bych se ptal na nastavení na vyvedení souboru v Shotcutu si nějak nejsem vědom. Sháním někoho kdo s tímto programem pracuje a pohybuje se v tom jak ryba ve vodě. Nechci zkoušet hodiny a hodiny jak tady ukládat a jak převádět filmy, aby tam fungovali, když je určitě někdo kdo s tím dělá a běhá mu to. Jestliže technická podpora si stále myslí, že je chyba u mě tak tu chybu se snažím najít. Proto jsem v Poradně a věřím, že se někdo přeci jen najde, kdo poradí.