Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gigabyte ds2h - nelze se dostat do biosu

Dobrý den, vlastním desku Gigabyte ds2h a nemůžu se dostat do biosu. Jakoby, když mačkám del tak počítač furt jede, ale monitor vypne. Pokud restartuju a nemačkám nic normálně mi najede do OS a funguje. Co s tím může být? Díky

V nabídce Windows, drž SHIFT a klikni myší na "restart", následovně se ti zobrazí speciální menu kde zvoliš více možností → nastavení UEFI, tak se ti PC spustí (jednou) rovnou do BIOS.
Nebo nepoužívej USB 3.0, jestli ti BIOS před POST nebere klávesy.
Černou obrazovku máš kvuli tomu, ze je windows neindexoval jako výchozí index _0 . Bud při použití jiného portu HDMI z jiného GPU (jako APU), nebo po rozpojenií několika zobrazovacich zařízení. Někdy jsou tak mapované přímo přes VBIOS, v tom případě stačí zvolit jiný port HDMI.