Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem log na DriverAgent

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je možné se nějak lognout na driveragent.com zdarma. Mám totiž 35% špatných ovladačů na PC a potřeboval bych aspoň vědět jaké jsou nové verze...
Popřípaďě jestli neexistuje nějaký free agent...
Díky za odpovědi

že je všechno OK ale za
1. s kámošem jsem přeinstalovával na xp a nemohli jsme najít ty drivery na grafiku, pak jsme někde na netu našli, ale chvilku to blbo
2. mi teď při spuštění 3D hry hned ze začátku sekne PC a když to nechám běžet zobrazí se výčet paměti a píše to že je chyba v nv4_dlsp