Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmazanie suboru - pristup odmietnuty

Po inovacii na w10 (pravdepodobne) mi zostal na disku adresar windows.old
vsetko islo zmazat, az na dva adresare resp zopar suborov, napr. flash10u.ocx na ceste C:\Windows.old\Windows\system32\Macromed\Flash, premenovat ide, prevzal som vlastnictvo, som administrator, subor je len na citanie / neda sa zmenit. Pri pokuse o odstranenie pise, ze budem potrebovat povolenie od sameho seba / nayov uzivatela, ktorym som ja.

Řešení:

Co se tyka mazani cehokoliv nebo cele složky Windows.old, rád bych upozornil na to, že spousta souborů tam jsou jen linky na soubory, které jsou jinde.
Pokud chceš mazat Windows.old, pouzij vyčištění disku (cleanmgr.exe), který to umí kpod systemovymi soubory) zvolit jako "předchozí verzi systému". smaže to korektně, bez nutnosti se prát sevsouborovymi právy jednotlivých složek. A při mazání zohledňuje linky.

Z jakého důvodu by měl nějaký program něco otevřeného z Windowsold?