Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova sestava pc

Ahojte ve spolek. Tak jsem se konecne rozhodl koupit po 6ti letech novej pc a chci si ho uplne sestavit sam. Konecne mi prodlouzili v praci smlouvu na neurcito, takze mam jistotu, kdyz utratim vsechny uspory neskoncim nekde pod mostem. Par hodin jsem vybiral komponenty a uprimne se moc v komponentech nevyznam, tak se obracim k Vam. Mam tu neco co jsem si vybral podle meho uvazeni tak posudte sami jestli je to dobra sestava nebo byste neco menily. Diky za tipy a rady.
PS : volil jsem 10900KF kvuli tomu, ze 9900k je vyprodanej stal 10k. A na alze je KF ve sleve, ale Kcko neni. Nemam problem zaplatit o 4k vic za dobrej procesor a prosim nechci AMD.

SSD 250 gb mam na system. Dalsi ssd mam ted na starem pc protoze mi uz dochazelo misto na starem pc, tak jsem si ho dopredu koupil jenom ho potom dam do noveho pc. A grafika nvidia 3080 je momentalne nedostupna takze budu cekat az bude :(