Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Adobe Flasch Player

Dobrý den,hraju na netu duelovky,konkrétně Kris Kros.K těmto hrám je zapotřebí Adobe Flasch Player.Tento doplněk se bude koncem roku vypínat.Bez něj se hrát nedá.Nevěděl by někdo,jaký jiný doplněk zvolit,abych mohla dále tyto hry hrát? Děkuji za všechny odpovědi,Hezký den.

Používaj opatrne po kvapkách aj po tejto lehote ak ti ho nejaká nová záplata browsera nevyrazí zo svojho portfólia, ako nechceného spratka.

Na priblblé hry poskakujúcich pimprlát na monitore je ideálny dualboot s nezáplatovaným OS zbavený bloatware, Defenderu, vypnutým Firewall s postarším browserom a funkčným Flash player. Túto primárnu (ale sekundárnu) partíciu s druhým systémom si po vyladení OS zálohuj, sprav Image, bitovú kópiu logického oddielu spolu s MBR/GPT zavádzačom niekam vhodne bokom pre prípad núdze, zasvinenia, pádu kernel, zmazaných kľúčov Registrov, apod. Ešte nikto ništ lepšie na svete nevymyslel.

Hustý.

Upozornění:
Vážení hráči, od 1.1.2021 nebude možné spustit naše flashové hry v žádném prohlížeči. Důvodem je ukončení podpory Adobe Flash Playeru ze strany společnosti Adobe, díky kterému lze naše hry přehrávát. Na základě této skutečnosti dojde v lednu ke stažení všech her, které jsou na Flashi závislé. Jedná se mimo jiné hlavně o hry pro více hráčů. Provoz webu bude zachován s hrami, které tu zůstanou. Děkujeme za pochopení. Tým Duelovky.cz

Problém vyřešen.