Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jake SSD(NVMe)

Ahoj chci se zeptat jake poradite SSD NVMe do PC?
PC je Ryzen 3700X
RTX 2080S
16GB DDR4 3600Mhz
MSI B450M Mortar MAX

Jde mi o to...poznam vubec rozdil mezi napr WD Black SN750 a EVO 970?

Diky za rady :-)

Jde mi o to...poznam vubec rozdil mezi napr WD Black SN750 a EVO 970?

Nejvíc pri placení a pokud budeš pouštět hry se stopkami:-)
Rozdil mezi rychlosti uvadenou vyrobcem treba 2000 a 3000 nepoznáš.
Disky se hlavne liší pri zápisu pokud by jsi nahraval velke mnozstvi dat priklad 50giga tak rychlost u nekterych klesne temer na rychlost klasickeho hdd. Pak bych zohlednil zaruku a zivotnost.
Najdi si nejake srovnavaci testy.

Ne to vazne nebudu :-)
Spis mi jde o to aby byl spolehlivej a byla opodstatnena ta cena.

Ja jsem prave koukal ze "nejlepe" vychazi Samsung EVO 970.
Skoda ze sem ho nechytil na CZC byl za 2999.
Jinak je ted nejaka nova verze 970 PLUS...a to stoji kolem 4500(obyc se da sehna kolem 3700)
800 je vesmes nic tak jestli se "vyplati" koupit tu lepsi nebo proste jen obyc.

Disk by byl na hry.