Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Faceboook bez reklamy cez subor "hosts"

Zdravím, potreboval by som poradiť ako sa môžem dopracovať k aktuálnej verzii tohto:

127.0.0.1 connect.facebook.com
127.0.0.1 connect.facebook.net
127.0.0.1 facebook.conduitapps.com
127.0.0.1 facebook.net
127.0.0.1 fbcdn.net

Je to na blokovanie reklamy "sponzorované" na spomínanej soc.sieti, doteraz to fungovalo, len už asi pár mesiacov nie. Zrejme neaktuálne, neviem či adresy alebo linky. V súbore hosts. Ďakujem za rady.

Osobne mi stačí pre browser geniálne vymakaný uBlock Origoš, pravda s jeho manuálnym nastavením, prípade v spojení s Privacy Badger.

súbor hosts; C:\Windows\System32\drivers\etc\ *.* s tebou uvedenými riadkami je okresný, spomalený, dávno prežitý blokátor určený pre hosťovské odosielanie dát.

Ideálny akurát pre cracky SW pre lamy, ktorí nevedia nastaviť svoj Firewall.