Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Trestne oznamenie za vynasanie udajov

Ahojte viem že to nespraví asi tu ale riešil niekto trestné oznámenie za vynášanie údajov z Admin týmu ?
Lebo bol som admin na jednom samp serveri a teraz sa mi majiteľ vyhráža. Je to vôbec možné ?
Dík za odpoveď
Změna předmětu, původně: Pomoc (JaFi)

V obrátenom garde udri ako prvý, ak máš svedkov alebo záznam o vyhrážaní sa tvojej osobe za skutok, ktorý si nespáchal, skutok nie je trestným činom ani priestupkom.

Osobne vlez na príslušnú prokuratúru kde spíšeš na tvári miesta podnet, trestné oznámenie s overením tvojej totožnosti na *neznámeho páchateľa, ktorý sa ti vyhráža spôsobeným spoločenskej ujmy v osobnom, sladkom rodinnom, pracovnom, spoločenskom živote.

podnet na **neznámeho páchateľa s opisom udalostí skutkovej podstaty s označením presného dátumu, dňa, hodiny, minúty spáchania činu je dôležitý, aby ťa nemohol hocikto obviniť z tr.činu krivého obvinenia. Aby náhodou trafená hus negágala. Ako vraví megazlodej, vrah, kriminálnik, ocot vľasti, Dr.Doktor Mečár, 31048 ŠtB zv. ZK: Ste táraji, gágaji, prďúsi.

Prokurátor vec zamietne od stola uznesením do tridsiatich dní o čom ťa bude informovať písomne alebo postúpi OČTK bystrému fízlovi na priame vyšetrenie tohoto sakra zapeklitého prazločinu.

Hustýýý.