Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava - 18k

Dobrý den, potřebuji sestavit pro synovce a neteř PC na hraní
rozpočet +- 18k (rád bych se vešel protože je nutno koupit i všechno příslušenství)
jsem zhruba schopný najít komponenty v dané cenové relaci ale kde si nejsem jistej je kompabilita komponentů tak než něco podělat tak jsem si řekl že se radši zeptat profesionálu
pomohl by mi někdo takový PC sestavit?
děkuji předem

Ještě by bylo třeba doplnit:
1/kolik jim je let a co na tom budou hrát(tj.jak náročné hry).
2/ windows za stovku si umíš nainstalovat pak sám nebo chceš kupovat v sestavě za 3000?Pak zbyde na vše včetně monitoru a periferií jen 15000 a to není moc.

Co se příslušenství týče tak jsme s rodinou dohodnutí že k vánocům koupíme monitor
a co se klávesnice/myši/reproduktorů týče tak to si prý už sestra poradí
takže těch 18k je čistě na bednu
co se Windowsu týče tak není třeba kupovat