Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios - gpu performance scaling

Zdravim, v biosu u herniho notebooku mam napsano toto: " gpu performance scaling " mohu si vybrat na Disabled nebo Enabled, zajimalo by me k cemu to presne slouzi, a rozdil mezi disabled a enabled ? Poznam to v necem? Diky.
Změna předmětu, původně: Co to presne znamena ? (JaFi)

To sú tie americké, kapitaľistické výmysly večne nasmerované proti sľušným, pracovitým, poctivým, štátostranou prevychovávaným občanom.

https://www.reddit.com/r/BattleRite/comments/8aod7m/disabling_gpu_scaling_on_my_graphics_card_has/

Vypni (disable) škálovanie v Bios, pimprlátka priblblých hier budú po monitore poskakovať, nadnášať sa s ľahkosťou sovietskych baletiek magúčevo, Baľšój teátra, ako v ľahkom vánku letného, vľahého podvečera po západe slnečného osvitu.