Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklama - nemůžu se myší trefit na posuvník

Dobrý den.
Omlouvám se za otázku,ale jsem trochu počítačový laik.
Proč ta lišta se šipkou na posouvání stránky nahoru a dolu,
vpravo na obrazovce , je tak úzká ?
Velice často se mi stává,že jen maličko ujedu s rukou a naskočí mi tam
reklama co je vlevo vedle lišty .

Změna zavádějícího předmětu, původně: reklama (host)

ujedu s rukou a naskočí mi tam reklama co je vlevo vedle lišty

O který webový prohlížeč se jedná? V některých jde nastavit i rolování pomocí kurzorových šipek, případně použít PageDown a PageUp.

Šířku posuvníku může taky nastavit autor stánky.